Cyfry

Kolekcja zawieszek z cyframi.
Pokaż filtry

Wyświetlanie 1–12 z 13 wyników

Zawieszki cyfry do łańcuszka

Zawieszki numeryczne do łańcuszków są świetnym sposobem na dodanie czegoś wyjątkowego do Twojego wyglądu. Czy to codzienny strój, czy coś bardziej specjalnego, te stylowe wisiorki mogą być idealnym dodatkiem do kreacji. Nie tylko są one dostępne w różnych stylach, ale możesz również wybrać numer, który najbardziej Ci odpowiada. Od pojedynczych cyfr do podwójnych cyfr, istnieją nieskończone możliwości, jeśli chodzi o znalezienie odpowiedniego wisiorka z numerem dla Ciebie. Są one również doskonałym prezentem – niezależnie od tego, czy jest to ważna data, taka jak urodziny lub rocznica, czy po prostu coś znaczącego dla Ciebie, te wisiorki z pewnością wywołają uśmiech na czyjejś twarzy. Więc dlaczego nie pokazać swojej ulubionej liczby na jednej z tych modnych zawieszek?

Zawieszka złota w kształcie cyfry

Złoty wisiorek w kształcie cyfry to wyjątkowy produkt, który można kupić aby nosić przy sobie swój ulubiony lub szczęśliwy numer. Ten specjalny rodzaj biżuterii składa się z łańcuszka i wisiorka, który został zaprojektowany w formie cyfry. Zawieszki są wykonane w dwóch rozmiarach – 1 i 2 cm i tradycyjnie są wykonane ze złota. Jest to nie tylko atrakcyjny element biżuterii, ale również niesie on ze sobą osobiste znaczenie dla osoby noszącej. Wielu ludzi decyduje się na zakup tego produktu aby, wybrać numery, które mają specjalne znaczenie dla nich, takie jak ich szczęśliwy numer lub magiczna cyfra. Ten rodzaj zawieszki to świetny pomysł na prezent – pod warunkiem, że znamy ulubione liczby adresata upominku.

Odkryj swoją szczęśliwą cyfrę i noś ją zawsze przy sobie!

Numerologia skrywa wielką moc – pozwala lepiej poznać siebie, własne talenty, predyspozycje i potrzeby. Określając własną cyfrę będzie Ci łatwiej zrozumieć wcześniejsze decyzje oraz podejmować nowe, trafne wybory.
Jak obliczyć swoją cyfrę? Dodaj do siebie wszystkie cyfry swojej daty urodzin. Następnie cyfry wynikowej dodaj do siebie, by uzyskać pojedynczą cyfrę. Otrzymasz wtedy cyfrę od 1 do 9. Istnieją tzw. liczby mistrzowskie: 11, 22, 33, 44, 55, 66 – jeśli otrzymasz taki właśnie wynik, nie musisz dodawać go do siebie!

Nasza kolekcja Cyfr wykonana jest ze złotego kruszcu. By dopasować się do Waszych preferencji w naszej kolekcji znajdziecie złote zawieszki przygotowane w dwóch rozmiarach.