Garett

Smartwatche Garett
Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 31

Wyświetlanie wszystkich wyników: 31

Smartwatche Garett to inteligentne zegarki dla miłośników gadżetów elektronicznych. Sprawdzą się zarówno dla osób uprawiających sport, jak i dla tych, które chętnie sięgają po nowe technologie. Na uwagę zasługuje ich wytrzymałość i wodoszczelność, co przekłada się na możliwość ich używania w każdych warunkach. Smartwatche z powodzeniem zastępują standardowe zegarki, a dzięki sparowaniu z telefonem będą informowały Cię o połączeniach, wiadomościach, czy komunikatach z mediów społecznościowych. Są kompatybilne z systemami Android i iOS.
Niewątpliwie smartwatche Garett będą dużym wsparciem podczas uprawiania sportu – liczba spalonych kalorii podczas treningu, przebytych kilometrów, prędkości poruszania się, czy pomiar tętna – to tylko nieliczne z wielu dostępnych funkcjonalności.

Zarówno smartwatche damskie, męskie jak i dziecięce posiadają lokalizator, który w łatwy sposób pozwoli odnaleźć zagubiony sprzęt. Co za tym idzie rodzice, w każdej chwili będą mogli zlokalizować swoją pociechę, zwiększając tym samym jej bezpieczeństwo.
Możliwość odtwarzania muzyki, zdalne wykonywanie zdjęć czy zarządzanie multimediami to kolejne atuty tych smartwatchy.
Niezwykle istotny jest również design zegarków, który obfituje zarówno w minimalistyczne modele sportowe, jak również te klasyczne – zachwycające elegancjom.