Ice Watch

Zegarki Ice Watch
Pokaż filtry

Wyświetlanie jednego wyniku

Wyświetlanie jednego wyniku

Zegarki Ice Watch to niezwykłe czasomierze. Pomimo że sama marka powstała 2007 r., to już zyskała uznawanie na całym świecie. Co zatem sprawiło, że zegarki w tak krótkim czasie zaskarbiły sobie tak liczne grono wielbicieli?
Tu na pierwszy plan wysuwa się niezwykły design, który zachwyca swoją niekonwencjonalnością, jak również przyjemną, funkcjonalną prostotą. We wszystkich kolekcjach wyczuwa się przemyślany zamysł projektanta i dbałość o szczegóły. Belgijska marka wniosła wiele świeżości i optymizmu, pokazując tym samym, że nie trzeba podążać utartymi ścieżkami, a w branży zegarkowej można jeszcze wypracować własny styl.

Zegarki Ice Watch to energetyczne kolory błękitu, czerwieni, pomarańczy , a także eleganckie biele, czernie i inne pudrowe odcienie. Z jednej strony monochromatyczne sportowe tarcze, z drugiej zaś piękne ornamenty w kwiaty, masa perłowa, czy blask brokatu. Jak widzicie każdy znajdzie tu coś dla siebie.
Tworzące jedną całość połączenie koperty z paskiem to znak rozpoznawczy wielu kobiecych modeli. Na uwagę zasługuje też bardzo kolorowa, dziecięca kolekcja, której praktycznie każdy model z powodzeniem sprawdzi się jako pierwszy zegarek dziecka. Zegarki męskie cechuje sportowy styl inspirowany zwłaszcza sportami wodnymi. Ich wodoszczelność na poziomie 10 ATM pozwala na pływanie czy nurkowanie, bez obawy o zniszczenie zegarka.
Oprócz tak charakterystycznego designu na uwagę zasługuje też japoński, bardzo precyzyjny mechanizm Miyota. Do produkcji zegarków wykorzystano trwałe materiały, które gwarantują ich długą żywotność.