Łańcuszki

Pokaż filtry

Wyświetlanie 1–48 z 586 wyników

Wyświetlanie 1–48 z 586 wyników

Łańcuszki złote i srebrne – poznaj najmodniejsze wzory i ponadczasowe sploty.

Łańcuszki to najbardziej klasyczny dodatek biżuteryjny. To właśnie one w delikatny sposób poskreślają subtelność kobiecej urody. Łańcuszki złote często są wręczane jako prezent, również na tak wyjątkowe okazje jak Pierwsza Komunia Święta czy Chrzest. Jeśli postanowisz podarować w prezencie tak uniwersalną biżuterię, to możesz być pewien, że będzie ona towarzyszyć obdarowanej osobie na każdym etapie jej życia.

Łańcuszki złote to piękne uzupełnienie każdego stroju – eleganckiego, a także codziennego. W zależności od wyboru splotu mogą stanowić delikatny biżuteryjny dodatek lub mocny akcent – jeśli postawisz na grubszy, bardziej widoczny splot. Łańcuszki złote często łączone są z zawieszkami np. koniczynką, znakiem nieskończoności i stają się swoistym talizmanem, z którym jego właścicielka nigdy się nie rozstaje. Łańcuszki z powodzenie mogą być również noszone solo, stając się głównym bohaterem stylizacji.
Wśród splotów znajdziesz klasyczne – takie jak Linka, Anker, Rolo; nieco bardziej finezyjneFigaro, Gucci, Kord czy ultrakobiece – łańcuszki Singapur. W zależności od wybranego splotu będziesz mogła się cieszyć subtelnym blaskiem bądź prawdziwą magią błysku!
Łańcuszki srebrne są natomiast modnym dodatkiem dla osób preferujących srebrną biżuterię. Jeżeli widzisz, że osoba ma wiele dodatków wykonanych ze srebra, to z pewnością srebrny łańcuszek stanie się idealnym uzupełnieniem kolekcji.