Pierre Ricaud

Zegarki Pierre Ricaud
Pokaż filtry

Wyświetlanie 1–48 z 121 wyników

Wyświetlanie 1–48 z 121 wyników

Zegarki Pierre Ricaud cieszę się ogromną popularnością nie tylko w Polsce, ale też na całym świecie. Przyjemny design, solidne wykonanie i atrakcyjna cena okazały się cechami, które doprowadziły do dużej rozpoznawalności marki. Korzenie niemiecko-francuskie udało się wykorzystać, by zachwycić zarówno świeżym designem, jak i solidnością. Myśląc o zegarkach Pierre Ricaud mamy przed oczami wiele udanych kolekcji. Wśród nich wybraliśmy do swojej oferty najciekawsze modele. Każdą nową linię pojawiającą się w portfolio marki wykonano starannie i użyto bardzo dobrych materiałów. Bez wątpienia same projekty poszczególnych modeli odpowiadają światowym trendom.

Wśród zegarków damskich znajdziecie te o charakterze sportowym, biżuteryjnym i klasycznym. Można śmiało powiedzieć, że Pierre Ricaud oferuje zegarki na każdą okazję. Wiele modeli z powodzeniem ubierzesz na co dzień i do eleganckiej stylizacji.

Sportowe zegarki męskie wyposażone są w chronografy, datowniki i wiele innych funkcji, w zależności od wybranego modelu. Z kolei design tych zegarków nierzadko nawiązuje do motoryzacji, to sprawia, że cyferblaty nabierają bardziej dynamicznego charakteru. Zegarki Pierre Ricaud wyposażono w wysokie klasy wodoszczelności, nawet na poziomie 10 ATM, co przekłada się np. na możliwość kąpieli bez konieczności zdejmowania zegarka. W ofercie Pierre Ricaud nie może również zabraknąć klasycznych męskich zegarków. Ich bogata oferta pozwala wybrać zegarek zbieżny z potrzebami praktycznie każdego klienta.

Serce zegarka wykonano z japońskich mechanizmów kwarcowych, które odpowiadają za precyzyjne odmierzenie czasu. Skórzane paski czy bransolety wykonane ze stali szlachetnej pozwalają na swobodne używanie zegarka każdego dnia, bez obawy o jego szybkie zniszczenie. Wybierając zegarek Pierre Ricaud otrzymujesz modny wygląd, trwałość, a przy tym świetną cenę.