Zawieszki

Zawieszki
Pokaż filtry

Wyświetlanie 1–48 z 428 wyników

Wyświetlanie 1–48 z 428 wyników

Zawieszki i wisiorki

Zawieszki to biżuteria, którą z powodzeniem wykorzystasz podczas wielu okazji. To również świetna alternatywa dla naszyjników. Dodając do zawieszki łańcuszek, stworzysz wyjątkowy naszyjnik. Możesz go nosić pojedynczo, lub po kilka takich zestawów – co króluje w obecnych trendach. Zawieszki to biżuteria ponadczasowa, a jej urokiem możesz cieszyć się przez cały rok. Zawieszki będą pięknie wyglądać na gołej skórze, jak również na gładkim golfie czy swetrze. Obecnie zawieszki w większych rozmiarach często podkreślają minimalistyczny look stylizacji, tworząc tym samym modne zestawienie.

Zawieszki do łańcuszka

Zawieszkę bardzo łatwo połączysz z różnymi splotami łańcuszków. Figaro, anker, singapur – to tylko kilka propozycji z bogatej oferty. Jeśli chcesz, aby to zawieszka była na pierwszym planie dobierz delikatny łańcuszek. W przypadku dużych zawieszek np. z markazytami idealnie sprawdzi się łańcuszek kord. Posiada on bowiem piękny splot, z drugiej strony barwa łańcuszka współgra z markazytami. Przy delikatnych zawieszkach o niewielkich rozmiarach możesz postawić na łańcuszek o splocie anker lub pancerka. Przy niewielkiej szerokości łańcuszka zawieszki będą podkreślone, a nie przytłoczone.

Zawieszki do biżuterii – idealny pomysł na prezent

Zawieszki to urokliwy pomysł na drobny podarunek. Możesz wybrać zawieszki złote lub zawieszki srebrne – w tym przypadku duża różnica jest w cenie, wynikającej z rodzaju kruszcu. Jeżeli zawieszki wybierane są na niezobowiązujący prezent, wybierz te wykonane ze srebra. Natomiast jeśli szukasz nieco bardziej wymownego upominku, to doskonale sprawdzą się zawieszki złote. W przypadku zawieszek ze złota masz do wyboru próbę 333 lub 585. Zawieszki w kształcie serca czy znaku nieskończoności zarezerwuj dla najbliższych osób. Zawieszki z koniczynką możesz podarować na rozpoczęcie roku szkolnego czy ważny egzamin. Taki gest z pewnością doda otuchy, a sam symbol koniczynki przyniesie szczęście.