Pierścionki

Pierścionki
Pokaż filtry

Wyświetlanie 1–48 z 163 wyników

Wyświetlanie 1–48 z 163 wyników

Pierścionki złote i srebrne to jedne z ulubionych dodatków biżuteryjnych kobiet. Pierścionki stanowią szczególną biżuterię – opatrzone cennymi kamieniami kojarzą się przede wszystkim z wyrażeniem głębokich uczuć. To właśnie pierścionek, jako symbol miłości wręczany jest podczas oświadczyn.
Złoty pierścionek możesz z powodzeniem podarować ukochanej w ramach rocznicy ślubu czy innej, ważnej dla Was daty.
Jeśli zależy Ci, aby to właśnie pierścionek podarować w prezencie, oprócz kruszcu zwróć uwagę na kamień – tu znajdziesz zarówno cyrkonie, jak i kamienie szlachetne np. rubiny, szmaragdy, topazy, szafiry. Oczywiście najbardziej znanym kamieniem szlachetnym jest brylant (oszlifowany diament), który najczęściej zdobi pierścionki zaręczynowe.
Bardzo modne są również gładkie pierścionki, pomimo że nie są wysadzane kamieniami, ich forma czy wzornictwo sprawia, że są równie atrakcyjne. W naszej ofercie złotych pierścionków znajdziesz zarówno próbę 585, jak i 333. Wszystkie natomiast łączy wysoka jakość i precyzja wykonania.
Srebrny pierścionek stanowi mniej zobowiązujący prezent, niż ten wykonany ze złotego kruszcu. Srebrne pierścionki często zdobione są cyrkoniami, czy to w postaci jednego kamienia, czy też całej obręczy. Z kolei markazyty – olśniewające kamienie o metalicznym blasku przepięknie podkreślają chłodny blask srebra, dlatego tak chętnie po nie sięgamy.
Wśród obecnych trendów znajdziesz pierścionki o prostych formach, jak i te nieco bardziej ozdobne z fantazyjnymi wzorami i ornamentami. Jeśli decydujesz się na większy pierścionek, warto abyś go odpowiednio wyeksponowała i nie zakładała dodatkowej biżuterii w jego otoczeniu. Jeśli natomiast Twój wybór padł na minimalistyczne wzory, to z powodzeniem połączysz kilka pierścionków, tworząc modną kompozycję. Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy w wyborze odpowiedniego pierścionka.