Adriatica

Zegarki Adriatica
Pokaż filtry

Wyświetlanie 1–48 z 173 wyników

Wyświetlanie 1–48 z 173 wyników

Zegarki Adriatica – historia marki.

Początki marki Adriatica sięgają aż 1831 r., wtedy w szwajcarskim miasteczku Montilier rozpoczęła się produkcja zegarków, które dziś znane są na całym świecie. W 1962 r. przeniesiono siedzibę do Biel / Bienne. To właśnie tam powstała flagowa kolekcja „Adriatica World Champion” wyposażona w automatyczny mechanizm. Inną, równie znaną kolekcjonerom linią jest “Adriatica Aviaton”, którą rozpoznasz po symbolu skrzydeł umieszczonym na tarczy. Dziś Adriatica swoją siedzibę ma w Camorino / Ticino i uznawana jest jako jeden z czołowych brandów wśród szwajcarskich zegarków.

Jeśli jesteś osobą, której zależy na precyzyjnym mechanizmie to wybór zegarka Adriatica będzie jak najbardziej trafny. Oprócz kolosalnej pracy inżynierów, którzy wciąż ulepszają technologie, warto zwrócić uwagę również na design zegarków. Tu zauważysz szczególną dbałość o detale, która przekłada się na luksusowy wygląd czasomierza.

Wśród zegarków damskich znajdziesz stonowane barwy złota, srebra, beżów, granatów, czerni, szarości. Wiele kobiet ceni design brandu, który cechuje się dobrze rozumianym minimalizmem i klasą.

Wśród zegarków męskich przeważają cyferblaty o prostych indeksach i wskazówkach tworząc uniwersalne wzornictwo. Manufaktura skupia się zarówno na produkcji zegarków o sportowym, jak i eleganckim charakterze, abyś mógł idealnie dobrać zegarek do okazji.