Casio

Zegarki Casio
Pokaż filtry

Wyświetlanie 1–48 z 143 wyników

Wyświetlanie 1–48 z 143 wyników

Zegarki Casio – światowy rozwój japońskiego brandu.

Chyba nie ma osoby, która nie kojarzy marki Casio. Bez wątpienia podbiła  serca miłośników zegarmistrzostwa na całym świecie, a w Polce zajmuje szczególne miejsce wśród topowych marek. Zegarki Casio od zawsze kojarzyły się z rzetelnością i precyzją. Marka bardzo chętnie inwestowała w rozwój najnowszych technologii.
Założycielami marki byli bracia Kashio. Początek działalności przypadł na rok 1946, wtedy rozpoczęto produkcję kalkulatorów. Natomiast już w 1978, na podstawie zdobytego doświadczenia, światło dzienne ujrzał pierwszy zegarek. Model Casiotron był niewątpliwie ogromnym sukcesem marki, posiadał on cyfrowy wyświetlacz LED i automatyczny kalendarz. Marka rozwijała się prężnie wykorzystując kwarcowe mechanizmy. Kolejnym krokiem milowym był zegarek z funkcją wysokościomierza i głębinomierza, a także zegarek z ekranem dotykowym.

Marka Casio w swoim portfolio może pochwalić się kilkoma mocno rozwiniętymi liniami, które dedykowane są różnym grupom odbiorców. Linia G-SHOCK została zaprojektowana dla miłośników ekstremalnych wyzwań, linia Casio Edifice – mocno inspirowana motoryzacją, to z kolei kwintesencja sportowej elegancji. Casio Vintage niebywały powrót do przeszłości i ukłon w stronę lat 80. i 90. Kolekcja Baby-G, to kobiecy odpowiednik niezniszczalnej serii G-SHOCK. Sportowy charakter przeplata się kobiecym stylem, który sprostał wymaganiom najbardziej wymagających użytkowniczek.