Guess

Zegarki Guess
Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 42

Wyświetlanie wszystkich wyników: 42

Zegarki Guess – francuska elegancja, kalifornijski luz!
Założycielami marki Guess byli czterej bracia – Georges, Maurice, Armand i Paul. To właśnie oni w 1981 r. założyli modową markę sklepów odzieżowych, której działalność w niedługim czasie poszerzyli o perfumy, biżuterię i zegarki. Ich francuskie pochodzenie ujawniało się w zamiłowaniu do wyrafinowanego stylu, który obserwować możecie w każdej kolekcji. To właśnie Guess, jako pierwszy brand opracował linie designerskich jeansów.

Sama nazwa Guess wywodzi się z hasła reklamowego McDonald’s „Guess what’s in the new Mac? ” Właściciele marki chcieli, aby jej nazwa nie była zbyt oczywista i skrywała w sobie tajemnicę, którą każdy zapragnie odkryć.

Zegarki Guess zyskały światową sławę, a ich design trudno porównywać z jakąkolwiek inną marką. Patrząc na projekty zegarków, widać w nich odwagę projektantów i nieszablonowe podejście.
Markę rozsławiły takie twarze jak Claudia Schiffer, Naomi Campbell, Anna Nicole Smith, Alessandra Ambrossio. Do tych znanych nazwisk dołączyła również piosenkarka i aktorka Jennifer Lopez.
Zegarki Guess nosi odważna, pewna siebie kobieta lubiąca otaczać się spojrzeniami. Wśród zegarków damskich znajdziesz te bogato zdobione, jak i bardziej stonowane – choć również oddające stylistykę Guess. Na cyferblatach znajdziesz oryginalne printy, błysk cyrkonii czy brokatu. Równie chętnie wykorzystywany jest symbol trójkąta pojawiający się w logo marki. Stylistyka zegarków męskich Guess również intryguje. Solidne materiały, przemyślane projekty i precyzyjne mechanizmy kwarcowe – to wszystko razem sprawia, że zegarki Guess symbolizują trwałość w modnym, miejskim stylu.