Lee Cooper

Zegarki Lee Cooper
Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Zegarki Lee Cooper – poznaj historię marki.

Marka Lee Cooper do niedawna kojarzyła się przede wszystkim z odzieżą. Dziś w ofercie posiada sporą kolekcję wysokiej jakości czasomierzy utrzymanych w modnym stylu.
Początki marki Lee Cooper sięgają 1908 r., to wtedy na jednej z londyńskich ulic powstało przedsiębiorstwo odzieżowe założone przez litewskich emigrantów. Firma zajęła się szyciem mundurów dla brytyjskiej armii, a niedługo potem zyskała grono klientów wśród fanów The Beatles. Był to przełom dla marki, która stała się popularna nie tylko w kraju, ale też zagranicą.

Aby zdobyć silną pozycję na rynku zegarkowym Lee Cooper powierzył tworzenie mechanizmów japońskiej marce Seiko, która słynie ze swoich niezawodnych systemów, a sam zajął się designem. To właśnie dzięki wysokiej jakości czasomierzy marka Lee Cooper zdobyła uznanie i teraz z powodzeniem konkuruje z największymi brandami zegarkowymi. Solidne wykonanie czasomierzy widać również w materiałach, z których wykonana jest koperta – użycie mosiądzu i stali szlachetnej gwarantuje ich wytrzymałość i trwałość.

Design zegarków Lee Cooper opiera się na różnych preferencjach klientów. Wśród modeli znajdziecie te bardzo klasyczne, sportowe, minimalistyczne czy niezwykle bogato zdobione. Wśród propozycji dla kobiet dostępne są zegarki zdobione cyrkonami, masą perłową czy kwiecistymi wzorami na tarczy. Dla mężczyzn Lee Cooper przygotował modne, proste indeksy, sub-tarcze datowników, czasu dobowego czy tachymetr.
Zegarki Lee Cooper to naszym zdaniem idealny kompromis między ceną a jakością. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zegarków skontaktuj się z nami!