Zawieszki złote

Pokaż filtry

Wyświetlanie 1–48 z 209 wyników

Wyświetlanie 1–48 z 209 wyników

Złote zawieszki i wisiorki

Zawieszki złote to doskonały upominek, który bardzo łatwo połączyć z innymi biżuteryjnymi dodatkami. W jubilerstwie szczególnie często spotykamy złote zawieszki w kształcie serca, znaku nieskończoności czy łezki. Obecnie niezwykle modne i zarazem efektowne są złote zawieszki z literką. Wykonane z najwyższą starannością zachwycają swym blaskiem. Taka zawieszka podarowana na chrzest, komunię czy urodziny z pewnością spotka się z wielką radością obdarowanej osoby.

Ze względu na wiele waszych pytań w naszej biżuterii pojawiła się również kolekcja Cyfr. Osoby, które wierzą w symbole, chętnie wybierają złotą zawieszkę, która odpowiada ich szczęśliwej cyfrze. Złote zawieszki okraszone cyrkoniami wyglądają bardzo efektownie i elegancko. Dodając do nich kolczyki w postaci delikatnych wkrętek, można stworzyć zachwycającą całość, idealnie wpisującą się w wiele okazji.
Wybierając złotą zawieszkę warto dopasować ją do łańcuszka, który posiadamy, tak aby jej wielkość nie okazała się nieodpowiednia do zbyt delikatnego czy szerokiego splotu łańcuszka. Wybierając złotą zawieszką możecie sprawdzić czy w ofercie posiadamy do niej kolczyki, wtedy uzyskacie piękny biżuteryjny komplet.

Złote zawieszki na łańcuszek

Zawieszki złote warto połączyć ze złotymi łańcuszkami – wtedy uzyskasz spójność, tworząc zjawiskowy naszyjnik. Może już posiadasz w swojej kolekcji łańcuszki, które z powodzeniem zestawisz ze złotymi zawieszkami? Jeśli nie, to w naszych salonach uzyskasz niezbędną pomoc przy dopasowaniu zawieszek złotych do konkretnych modeli łańcuszków.

Jak wybrać odpowiedni złoty wisiorek?

Wybór odpowiedniej biżuterii powinien być podyktowany Twoim stylem. Zawieszki złote są tak różne, że z pewnością będziemy w stanie wybrać coś, co idealnie będzie oddawać Twoją osobowość. Złote zawieszki mogą być gładkie lub posiadać cyrkonie czy kamienie szlachetne. W zależności od tego czy jesteś minimalistką czy uwielbiasz emanować blaskiem, wspólnie dobierzemy złote zawieszki, które Cię zachwycą.

Jak nosić złote zawieszki?

Zawieszki złote możesz nosić na wiele sposobów. Nie zapominaj, że zawieszki złote nie są zarezerwowane jedynie na wyjątkowe okazje. Możesz je nosić zarówno do jeansów, jak i jedwabnej bluzki czy sukienki. Tak naprawdę to jedynie wyobraźnia może Cię w tym względzie ograniczać.

Złote wisiorki – komu się spodobają?

Zawieszki złote spodobają się z pewnością każdemu. Nie ma konkretnego wieku, w którym chętniej korzystamy z piękna złotych zawieszek. Jeśli wiesz, że osoba którą chcesz obdarować nosi np. złote kolczyki, to możesz wybrać podobny model złotej zawieszki, by razem tworzyły komplet. Zawieszki złote z brylantem to z kolei niezwykły prezent, który uświetni wyjątkowe wydarzenie, jak np. rocznica ślubu. Taki gest będzie przypominał o ukochanej osobie i posłuży przez lata. Złota biżuteria wręczana jest jedynie przy szczególnych okazjach. Wartość złotego kruszcu wciąż rośnie, dlatego tego typu podarunek będzie bardziej kosztowny, niż jego srebrny odpowiednik.