Kolczyki srebrne

Pokaż filtry

Wyświetlanie 1–48 z 215 wyników

Wyświetlanie 1–48 z 215 wyników

Kolczyki srebrne

W naszym sklepie jubilerskim online znajdziecie wiele srebrnych kolczyków. Nasze wyroby wykonane są ze srebra próby 925. Srebrne kolczyki to piękny, biżuteryjny dodatek, który doda Ci blasku każdego dnia.

Srebrne kolczyki. Sztyfty, koła, wiszące.

Wiele kobiet poszukuje kolczyków srebrnych z konkretnym, ulubionym rodzajem zapięcia. Kolczyki srebrne koła to jeden z klasyków, które warto mieć w swojej kolekcji. Taki model kolczyków srebrnych założysz praktycznie do wszystkiego, wzbogacając tym swoje stylizacje. Z kolei kolczyki srebrne sztyfty uwielbia większość kobiet, już małe dziewczynki mogą nosić takie kolczyki, gdyż są one niezwykle komfortowe w użytkowaniu. Srebrne kolczyki na sztyfcie mogą posiadać wyrafinowane kształty, bądź urzekać prostymi liniami. Często są wysadzane cyrkoniami lub kamieniami naturalnymi o szczególnych właściwościach. Natomiast kolczyki srebrne wiszące stanowią biżuterię, obok której trudno przejść obojętnie. Zazwyczaj przybierają przepiękne kształty o ażurowej fakturze, lub są misternie wysadzane cyrkoniami, a także innymi kamieniami. Ich wyjątkowość sprawia, że często są wybierane jako biżuteria ślubna lub wieczorowa. Jeżeli interesują się kolczyki srebrne wiszące, które będziesz mogła nosić na co dzień, to w naszej ofercie również znajdziesz takie modele. Począwszy od minimalistycznych wzorów, po klasyczne.

Kolczyki srebrne damskie

Kolczyki srebrne to bardzo powszechna damska biżuteria, wybierana zarówno jako pamiątka Chrztu, Pierwszej Komunii Świętej, a także na inne, mniej uroczyste okazje. Już wśród młodych kobiet panuje moda na srebrne kolczyki, a niektóre z nich w swoich biżuteryjnych szkatułkach posiadają nawet kilkanaście modeli. Biżuteria srebrna, w tym srebrne kolczyki jest przystępna cenowo, dlatego można pokusić się o sięgnięcie po modele, które aktualnie królują w trendach. Do takich należą srebrne kolczyki koła z przeróżnymi zawieszkami, jak również modele o kształtach gwiazdy, znaku nieskończoności, serca. Panuje również mocny trend na kolczyki z kamieniami naturalnymi, które dodatkowo wprowadzają kolor i unikatowość.

Kiedy sięgać po srebrne kolczyki?

Jeśli lubisz srebro, to z pewnością zakup srebrnych kolczyków przyniesie Ci dużo radości. Możesz sięgnąć po każdy rodzaj srebrnych kolczyków, a jeśli trudno Ci się zdecydować na konkretny model, warto skonsultować się z naszym doradcą. Srebrne kolczyki to dobra alternatywa, jeśli nie możesz sobie pozwolić na złote kolczyki, które są znacznie droższe. Za cenę złotych kolczyków, możesz kupić przynajmniej kilka par srebrnych. A jeśli nie masz preferencji co do samego kruszcu, warto wtedy przemyśleć takie rozwiązanie. Natomiast jeżeli posiadasz już w swojej kolekcji zawieszki srebrne, to spośród dużej oferty kolczyków srebrnych dobierzesz takie kolczyki, które stworzą do nich komplet. Kolczyki srebrne możesz również podarować jako niezobowiązujący prezent. Warto wtedy poznać preferencje biżuteryjne osoby, którą chcesz obdarować.